I dag arrangerte vi Trisalus’ aller første årsmøte. Det var 47 studenter som deltok, og det er vi veldig fornøyde med!!

Det var ikke store saker og endringer som ble tatt opp på møtet da dette var vårt første årsmøte, det var heller ikke veldig stort engasjement på vegne av studentene i forkant av årsmøtet. Dette er noe vi håper blir bedre i fremtiden når linjeforeningen er godt etablert og studentene er litt mer vandt til å ha en linjeforening.

I anledning årsmøtet hadde en av våre medlemmer, Ann-Nathalie som studerer ernæring, bakt en flott kake til oss. Den både smakte og så fantastisk ut!

Vedtektene ble endret: vi fjernet vervet nestleder og la til vervet kommunikasjonsansvarlig, det ble også utført noen mindre redaksjonelle endringer. Det ble noen endringer i styret, næringslivsansvarlig gikk av og nestleder tok over dette vervet. Økonomiansvarlig søkte over til kommunikasjonsansvarlig, og dermed har vi et verv ledig som økonomiansvarlig.

Fullstendig møtereferat ligger tilgjengelig for våre medlemmer.

Kategorier: MøterStyret